Temizlik hizmetlerinde %20 indirim fırsatını kaçırmayın.

OKUL TEMİZLİĞİ

OKUL TEMİZLİĞİ

OKUL TEMİZLİĞİ NEDİR ?

Okul temizliği için yapılması en uygun olan, bu işi profesyonel ekibe yaptırmaktır. Kendini bu konuda geliştirmiş, elinde her türlü imkanı olan İstanbul temizlik şirketi okul temizliği için yanınızdadır.

Gönül rahatlığıyla çocuklarımızın hijyenik bir ortamda eğitim görmeleri için profesyonel ekibimizle birlikte 7/24 hizmetinizdeyiz.

Okul Temizliği

Sınıflardan, koridorlardan, okul bahçesinden, laboratuvarlardan, öğretim ve okul yönetici odalarından tutun da okul tuvaletlerine kadar temizlenmesi gerekir. Eğer düzenli olarak okullar temizlenmez se sağlık sorunları ile karşılaşan . Ayrıca yapılması gereken kimyasal temizlik malzemelerinden etkilenmemiş olacaktır. Tuvalet ve koridorlar gün için de birkaç kez temizlenmesi gereken yerler arasındadır.

Okul Temizliği Yapan Firmalar

OKUL TEMİZLİĞİ

Personellerini en iyi şekilde seçen ve her alanda olduğu gibi temizlik hizmetimiz de okul temizliğin de oldukça başarı göstermektedir demek mümkündür. Öğretmen, okul yöneticileri ve en önemlisi öğrencilerin hijyenleri açısından vermiş olduğumuz temizlik hizmetlerinin, en iyi en kaliteli şekilde yapılmasına özen ve dikkat etmekteyiz. Bu sebeple temizlik malzemelerimizi de en özenli ve en iyi şekilde seçerek okul için hijyenik açısından oldukça özen göstermekteyiz. okul temizliğin de vermiş olduğumuz hizmet, memnuniyet ve başarı oranlarımızı yükseltip işimizi her zaman daha iyi yaptığımızı bu sayede göstermiş olmaktadır.

Okul Temizlik Şirketleri

Okul temizlik şirketlerinin temizlik konusunda iyi bir elemanlara, gerekli ekipmanlara ve uzmanlığı kolay gerektiren tecrübeye sahip olması gerekmektedir. Okul temizliği fazla riskli olmamasının yanı sıra hijyen açısından oldukça dikkat edilmesi gereken bir yerdir. Bu nedenle sınıfların, okul bahçesinin, koridorların ve tuvaletlerin en iyi şekilde temizlenmesine gerektiğine bilen bilinçli elemanlar ile çalışmak daha güvenilir ve daha iyi iş kalitesine sahip olmayı sağlar. Okullarında mağduriyet yaşamaması için; kendi tedbirlerini de almaları gereklidir.

Okul Temizlik Malzemeleri

Sınıflar, koridorlar ve okul yönetici odalarını temizlemek için ayrı temizlik malzemeleri gerekir. Ayrıca bahçe veya tuvalet, labovatuvar için de temizlik malzemeleri değişmektedir. Kaliteli malzemeler kullanılmalı ve ucuz etkisiz hijyen malzemelerinden kaçınılmalıdır. Çünkü ucuz diye kullanılan malzemeler her zaman kullanım amacı ne olursa olsun zarar vermektedir. Yer zemini, sıra ve masa üstleri, tuvalet fayansları da dahil olmak üzere ucuz temizlik malzemesi kullanmak oldukça fazla zarar vermiş olacaktır.

Yayınlarımız
Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak Required fields are marked *