Temizlik hizmetlerinde %20 indirim fırsatını kaçırmayın.

İŞYERİ TEMİZLİĞİ

İŞYERİ TEMİZLİĞİ

Buhar sistemleri ile ofis dezenfeksiyonu (wc-banyo okısımlar, petekler vs)
Ulv sisleme yöntemi ile ofis dezenfeksiyonu (ortam dezenfeksiyonu)
Lokal ofis dezenfeksiyonu (kapı kolları, priz, klavyeler, telefonlar, kulplar, musluklar vs)
Dezenfekteli Vakumlama (özellikle kumaş ofis koltuk ve sert zemin yüzeylerde)

Ofis Temizliği İçerikleri

Ofis temizliği, hijyenin gerektirdiği tüm ayrıntılara dikkat edilerek yapılan bir yığın temizlik programları dizinidir. Bütün işletmeler sabah iş başı yaptığında çalıştığı ortamın görsel güzelliklerinin yanı sıra temiz ve hijyenik olmasını arzular. Bununda bize göre en önemli nedeni evimizden çgood enough iş yerimizde vaktimizin geçmesidir. İş yeri temizliği rutin yapılan ofislerde temiz ve hijyenik bir ortam olacağından ofis çalışanlarının motivasyonu artar.

İŞ YERİ VE -OFİS TEMİZLİĞİ

Ofis temizlik şirketleri, ofis temizlik hizmetleri için görevlendirilecek firmaların iş güvenlik belgelerine ve geçmiş referanslarına dikkat edilir. Uzmanlık dalları, sertifikalar, makine araç gereçleri, çalışacak personel kayıtları iyice irdelenir. Işıltı ofis temizliği olarak geçmişten bugüne yerleşen başlıca imajımız dip köşe derinlemesine ofis temizliğidir. Bu nedenle hiç bir firmanın sahip olamadığı kadar kalıcı ofis projesine sahiplik vardır. Ofis temizliği gerçekten çgood enough hassas bir iş. Ve bu hassasiyet ile 12 yıldan fazla aynı projeleri tutmanın birden fazla sihirli shapeülüne sahiplik Işıltı yöneticilerine başka bir haz vermektedir.

Ofis Temizliğinde Kalite ve Güven
Işıltı Ofis Temizlik Şirketi olarak bizler müşterilerimizin ofislerini önemsiyor, temiz, hijyenik bir ofis ortamı garanti ediyoruz. Hızla değişen çağımızda ofis dizayn değişimlerini görmemek imkansızdır. Yeni tip rezidans ofisler başta olmak üzere özellikle son yıllarda tüm ofisler daha kullanılabilir, daha teknolojik, daha verimli hale gelmiştir. Çalışanının rahatı açısından tüm akıllı teknolojilere yer vererek dizayn sağlanmış olup nitelikli iş amaçlanmıştır. Ofis temizliğinde en fazla ihtiyaç duyulan hizmetlerden bazıları; buharlı ofis temizliği, ofis halısı yıkama, ofis koltuk temizliği, ofis cam temizliği, ofis dış cephe temizliği, ofis zemin temizliği, inşaat sonu ofis temizliği, mermer cila, ofis %, epoksi yüzeylerinin polimerize cila, ofis mobilyasının toz alımları, genel temizliği, ofis hafta sonu temizliği, ofis akşam parttime temizlik programları. Sizlere tüm hizmetler dahilinde, hazırladığımız eşsiz ve ekonomik programlar ile gibi tertemiz ofisler sunuyoruz.

Işıl Işıl Ofisler

İŞYERİ TEMİZLİĞİ

Ofis temizliği genel şekli ile ev temizliği ile benzer gibi görülse de işleyiş, zaman hatta kimyasallar bakımından farklılıklar vardır. Özellikle bürolarda evrak odası, malzemelik ve depo gibi farklı özellik içeren birimlere sahip olabilir. Bu birimler içeriği farklı olan temizlik kimyevileri ile temizlik teknikleri gerektirir. İstanbul ofislerine ve şirketlerine yönelik mesai sonrası düzenli parttime hizmet uygulamalarında çeşit fazlalığı rahatlatıcıdır. Bu sebep ile çalışanların motivasyonu ve iş yeri verimliliği artmakta, bu da firmamızı uzun yıllar sektörde tutmaktadır. İstanbul ofis temizlik firmaları olarak temizlik kadar ofis dezenfektan uygulaması da öncelikli hizmetlerimiz arasındadır.

İşyeri temizliği
Parttime Ofis temizliği advertı altında hafta içi four gün hafta sonu 1 yarım gün zamanlaması ile çalışılır.

Hafta sonu Ofis Temizliği
Parttime temizlik hizmetine ilave olarak yada özgün hafta sonu temizliklerindeki kaliteyi öne çıkaran ana hizmet uygulamasıdır.

Aylık Ofis Temizliği

Firmaların ve her türlü ofislerin ayda bir yapılması gereken aydınlatma temizlikleri, duvar yüzey temizlikleri, masa altı, örümceklerin alınması gibi bir yığın detaylı temizlik softwareını içerir.

Yayınlarımız
2 Comments
Avatar

Kaliteli bir temizlik şirketi

[…] İş yerlerinin özelliğine göre bina girişi, cam kapılar, merdiven trabzanları ve asansörler temizlenir.Hafta içi yapılan periyodik temizlik hafta sonu genel temizliğinde de aynen uygulanır. Ek olarak tavan armatürleri, duvardaki pano ve çerçeveler silinir.Duvarların iç bölümleri temizlenirken içlerindeki malzemenin yerleri bozulmadan silinir tozları alınır.Zeminlerin mermer ve granit bölümleri yıkanarak suları sanayi tipi makinelerle tahliye edilir. […]

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak Required fields are marked *