Temizlik hizmetlerinde %20 indirim fırsatını kaçırmayın.

BANKA TEMİZLİĞİ

BANKA TEMİZLİĞİ

Parasal işlemlerin gerçekleştiği bankalar, kamu hizmeti sunan kurumlardır. Hem parasal işlemlerin gerçekleşmesi hem de müşterilere ait tüm bilgilere sahip olmaları dolayısıyla gizlilik oldukça önemlidir. Çalışan personel dışında banka temizliği ile ilgilenecek personelin de güvenilir olması gerekmektedir. Güvenilir olduğu kadar da temizlik işini layıokayıyla yapmalıdır. Yani sizlerin, bankalarınızın temizlik işini emanet edeceğiniz güvenilir çalışanlara ihtiyacı vardır.

MK Temizlik ailesi olarak profesyonel ekibimiz sayesinde bu temizlik hizmetini tüm kalitesiyle sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Dikkat etmemiz konu şu ki, bir bankaya gün içerisinde birçgood enough insan uğruyor ve uğrayan her insan farklı yerlerden, farklı mekanlardan çıkarak geliyor. Bu durumda bankalarda hijyenin üst düzeyde tutulması gerekiyor. Hem insan sağlığını korumak hem de müşterilerinizde iyi bir izlenim bırakmak istiyorsanız bankalarınızın temizliğini önemsemeniz gerekmektedir. Tasarımında sadeliği ön planda tutan bankalar, ne kadar temiz ve göz yormayan bir ortam sunarsa müşterileri tarafından o kadar beğenilecek ve tercih edilecektir.

Banka Temizliğinde Personel Seçimi
Onlarca insanın özel bilgilerini barındıran, para giriş çıokayışıyla ilgilenen bankalarda temizlik işlemleri de güvenilir çalışanlar tarafından yapılmalıdır. Banka temizliği alanında kalitesini ispatlamış olan firmamız MK Temizlik, sizlere güvenilir ve kaliteli temizlik hizmeti vermekten mutluluk duyuyor. Vermiş olduğumuz temizlik hizmeti sayesinde daha temiz ortamda hizmet verirken, değerli müşterilerinize de daha hijyenik bir ortam sunacaksınız.

Müşterilerinizin dikkatini vermiş olduğunuz hizmetle çekerken, bankanızın temizliği ve düzeni sayesinde de tercih edileceğinize emin olun. Sizlere güven problemi yaşamayacağınız personellerimizle en güvenilir temizlik hizmetini sunuyoruz. Bankanızın temizliğinde tercih edeceğiniz çalışanlara bir nevi bankanızı da emanet etmiş oluyorsunuz. Personel seçiminde dikkat etmeniz gereken güvenilirliğini ispatlamış, temizliğini eksiksiz ve kusursuz yapan, samimi ve çalışkan bireyler olmasıdır. Firmamızın bünyesinde görev alan temizlik personeli bu konuda kendini ispatlamış ve güvenilir kişilerden oluşmaktadır.

Banka Temizliği Nereleri Kapsar?

Yer yüzeyleri
Kapılar ve pencereler
Duvarlar ve tavan
Çalışma masaları
Banko üzerleri
Mutfak ve lavabo temizliği
Elektronik cihazların temizliği
Banka temizliği tüm alanlar için geçerlidir. Müşterilerinizin kapıdan girdiği andan itibaren ferah, düzenli ve temiz bir ortama giriş yapmaları için temizliğimizi özenle gerçekleştiriyoruz. Kullanmış olduğumuz makineler ve temizlik malzemeleri sayesinde bankanızın içini ve dışını en temiz haliyle sizlere bırakıyoruz. Tabi ki bu temizlik işlemleri arada bir ya da ihtiyaç duyulduğu zaman yapılmamalıdır. Bankanızın daima temiz ve ferah olması gerekmektedir. Bu yüzden banka temizliği düzenli olarak yapılmalıdır. Temizlik çalışmalarını gerçekleştiren profesyonel ekibimizin önceliği kaliteli temizlik ve kusursuz bir görünüm sağlamaktır.

Temizlik kadar düzen de önemlidir. Çalışma masalarının üzerini, dolap ve raflarınızı, dosyalarınızı belirli bir düzene göre yerleştiriyoruz. Bu sayede hem aradığınızı daha kolay bulmuş oluyorsunuz hem çalışma alanlarınız düzenli ve temiz kalıyor hem de dağınıklık ortadan kalkıyor. Bildiğiniz üzere gündüz mesai saatleri içerisinde çadequate fazla müşteri giriş çıkışı yaşandığı için temizlik yapmak zor olabiliyor.

Bu durumda hafta sonlarını ve gece saatlerini değerlendirebiliyoruz. Bankaya müşteri giriş çıokayışı yapılmadığı sürelerde temizlik yapılması daha güvenli oluyor. Çünkü müşterilere ait dosyaların ve özel bilgilerin bulunduğu kasalar daha güvenle temizleniyor. Banka temizliği alanında çalışmalarımızı detaylıca gerçekleştiriyoruz. Yer yüzeyinde kir kalmaması, camlarda ve bankolarda parmak izinin bulunmaması, masa üzerlerinde ve çiçek yapraklarında tozun bulunmaması dikkat ettiğimiz noktalardan bazıları. İşimizi özenle yapmamız sayesinde sektörde güvenle tercih ediliyoruz. Bu güven duygusunu sarsmamak advertına kalitemizden ödün vermeden temizlik çalışmalarını gerçekleştirmeye devam edeceğiz.

MK Temizlik şirketi olarak Banka Temizliği konusunda her zaman hizmetinizdeyiz. Anadolu ya da Avrupa yakasında hangi banka olursa olsun 7/24 yanınızdayız.

Yayınlarımız
1 Comment

[…] ve değişik alanlarda sağlanmaktadır. Bayrampaşa ev temizliği, Bayrampaşa ofis temizliği, Bayrampaşa dış cephe temizliği bunlardan sadece birkaçıdır. MİSLERTEMİZLİK Bayrampaşa temizlik firmaları arasında yer […]

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak Required fields are marked *